Medarbejdere


Medarbejdergruppen består af socialrådgivere, pædagoger og administrativt uddannede og er fordelt med 2 ledere, 21 konsulenter og 4 sekretærer. Derudover har vi tilknyttet 20-25 eksterne konsulenter, som løser opgaver på timebasis. I Fabu vægter vi at personalet er velkvalificeret til at løse opgaverne og alle medarbejdere har derfor forskellige relevante efteruddannelser inden for børne- og familieområdet. Alle medarbejdere tilbydes løbende supervision og kurser. Vi er igennem flere år blevet superviseret af psykologerne Susan Hart og Knud Helborn ud fra den neuroaffektive ramme og har tidligere gennem mange år haft glæde af børne -og unge psykiater Søren Hertz.

Klik på det enkelte billede og læs medarbejderens CV

 

Ledelse

Marianne Folden, Direktørmf@fabu.dkTlf.: 38 76 06 80 Mobil: 20 48 52 64
Malene Abel Brask, Souschefmab@fabu.dkTlf.: 36 72 03 30 Mobil: 30 11 70 39

Konsulenter

Alexandra Harms, Konsulent/Koordinatoralh@fabu.dkTlf.: 36 72 03 30 Mobil: 23 34 28 10
Ann Sofie Haugbjerg, Faglig koordinator ac@fabu.dkTlf.: 36 72 03 30 Mobil: 23 83 66 72
Christina Emanuelsen, Konsulentce@fabu.dkTlf.: 38 76 06 80 Mobil: 22 58 29 40
Elma Sarac Prguda, Konsulent/koordinatorep@fabu.dkTlf.: 36 72 03 30 Mobil: 21 93 84 03
Eva Hanner, Konsulenteha@fabu.dkTlf.: 39 76 06 80 Mobil: 61 13 36 09
Gitte Jakobsen, Konsulentgj@fabu.dkTlf.: 38 76 06 80 Mobil: 22 30 33 90
Hanne Nielsen, Konsulent/koordinatorhn@fabu.dkTlf.: 36 72 03 30 Mobil: 51 52 02 06
Hanne Dufri Riis, konsulent/koordinatorhr@fabu.dkTlf.: 36 72 03 30 Mobil: 40 11 48 66
Heidi Møller-Rasmussen, Faglig konsulent/visitatorhmr@fabu.dkTlf.: 38 76 06 80 Mobil: 20 12 67 37
Jacob Due, Samværskonsulentjd@fabu.dkTlf.: 36 72 03 30 Mobil: 28 19 70 55
Marianne Jensen, Konsulentmj@fabu.dkTlf.: 38 76 06 80 Mobil: 40 43 76 38
Marie-Louise Nør, Konsulent/koordinatormln@fabu.dkTlf.: 36 72 03 30 Mobil: 29 11 74 06
Reneé Balout, Konsulentrb@fabu.dkTlf.: 38 76 06 80 Mobil: 61 13 54 54
Sascha Sall, Konsulent/Koordinatorsas@fabu.dkTlf.: 36 72 03 30 Mobil: 23 26 60 46
Sine Svendsen, Konsulent/koordinatorsms@fabu.dkTlf.: 36 72 03 30 Mobil: 40 30 49 13
Tina Leiberg Hansen, Konsulenttlh@fabu.dkTlf.: 38 76 06 80 Mobil: 23 39 32 64
Finn Voss, organisationsrådgiverfv@fabu.dkTlf.: 38 76 06 80 Mobil: 40 11 02 22

Jyllandsafdelingen

Leif Krabbe, Konsulentlkr@fabu.dkTlf.: 38 76 06 80 Mobil: 40 12 20 19

Sekretærer

Kirsten Holm Nielsen, Sekretær Jyllingevejfabu@fabu.dkTlf.: 38 76 06 80
Randi Seeberg Løbger, Sekretær Jyllingevejfabu@fabu.dkTlf.. 38 76 06 80
Susanne Poulsen, Sekretær Tårnvejsamvaer@fabu.dkTlf.: 36 72 03 30
Gitte Larsen, Sekretær Tårnvejsamvaer@fabu.dkTlf.: 36 72 03 30